Stěhování firem bez přerušení provozu: 7 příkladů z naší praxe

Žádné „z důvodu stěhování zavřeno“ na dveřích obchodu, žádná nucená dovolená pro pracovníky ve výrobě. Naše stěhovací práce nemusejí nabourat chod firmy. Stěhujeme po večerech, během víkendů i svátků. Klidně rozfázujeme celý proces tak, aby nedošlo k omezení, natož k zastavení provozu firmy. 

26 stěhovacích akcí, 1 měsíc práce, 0 minut omezeného provozu. Tak jsme přesouvali Úřad vlády České republiky

Mezi našimi referencemi najdete například přesun mobiliáře Úřadu vlády České republiky. Projekt, který nás zaměstnal na celý měsíc, zahrnoval celkem 26 stěhovacích akcí. Žádná z nich přitom neomezila provoz úřadu. Stěhování řídil náš dispečink a vedoucí pracovníci přímo v terénu, takže vše proběhlo dle připraveného harmonogramu a k plné spokojenosti objednatele.

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha jsme stěhovali v noci

Letiště Václava Havla v Praze nás požádalo o kompletní výměnu lavic na všech terminálech. Abychom nenarušili provoz letiště, rozhodli jsme se provést všechny stěhovací práce v nočních hodinách. Druhý den tak mohli cestující pohodlně usednout na nové lavičky.

Českou podnikatelskou pojišťovnu jsme stěhovali odpoledne a po večerech

200 pracovních míst v sídle na Praze 8 a vybavení několika dalších kanceláří v metropoli jsme přemístili během 14 dnů. Ani v nich nemusela firma nijak omezovat svoji činnost. Pracovníci České podnikatelské pojišťovny mohli pokračovat v práci tak, jak byli zvyklí. My jsme přitom v pozdních odpoledních a večerních hodinách přestěhovali všechna pracovních místa tak, aby vyhovovala novému vnitřnímu uspořádání.

E.ON jsme stěhovali bez přerušení provozu. I když tu řádil orkán Sabine

Společnost E.ON jsme stěhovali hned několikrát. V roce 2017 jsme se například postarali o přesun všech pražských kancelářských poboček do objektu Zlatý Anděl. A to bez přerušení provozu. V roce 2020 jsme se do přední světové energetické společnosti podívali znovu. Stěhovali jsme divizní středisko E.ON v Brně. 14denní akce zahrnovala kromě přemístění vybavení kanceláří také přesun rozsáhlých skladů s četnými regálovými systémy. Vše jsme zvládli za plného provozu a bez jakýchkoliv omezení. A to i přesto, že v té době udeřil orkán Sabine a během stěhování musely probíhat výjezdy k řešení škod, které orkán způsobil.

Cukrárna u Václavského náměstí mohla během stěhování klidně točit zmrzlinu

Máme za sebou i vyloženě sladkou spolupráci. Přestěhovali jsme kompletně celé sídlo společnosti Hájek a Boušová. Ovocný Světozor, který je proslulý především výbornými zmrzlinami a chlebíčky, najdete v pěší zóně na Praze 1. Celou akci jsme rozdělili na dvě etapy – nejprve jsme přestěhovali kanceláře, pak skladové prostory. Díky tomu jsme opět vše zvládli bez omezení chodu společnosti.

Dopravnímu podniku jsme bez přerušení provozu přemístili i těžká břemena

Dopravní podnik v Ostravě potřeboval vystěhovat vše z hlavní budovy podniku, aby mohla následně projít rekonstrukcí. Na nás tak bylo přemístění veškerého vybavení. Museli jsme přestěhovat vše včetně hlavní prodejny jízdenek, u které nesmělo dojít k přerušení provozu. Celou akci jsme soustředili především do víkendových dnů a postarali se také o přesun mnoha těžkých trezorů, archivu i jednotlivých kanceláří.

S nepřerušeným provozem jsme stěhovali věci i v rámci různých měst

Pro našeho smluvního partnera, Dopravní podnik hlavního města Prahy, jsme zajišťovali několik větších přesunů kancelářského nábytku, dokumentů a elektroniky. Přesouvali jsme věci jak v rámci metropole, tak i do dalších měst v ČR. Hlavní provozovatel veřejné dopravy v Praze poté ocenil, že celý přesun proběhl ve velmi krátké době a bez jakéhokoliv omezení.

Také řešíte stěhování firmy, ale nechcete omezit její chod? Obraťte se na nás. Stěhujeme v noci, o víkendech i svátcích.