Přečtěte si zajímavosti o stěhování a naší stěhovací firmě

Jak přestěhovat kuchyň

2021/09/01 Kuchyň patří k jedněm z nejnáročnějších místností na přestěhování. Je totiž plná křehkých věcí, které je třeba pečlivě zabalit, aby se jim při stěhování nic nestalo. Takové balení vám zabere značnou porci času, proto si ho na něj vynahraďte dostatek – začněte ideálně několik dní předem a vyhněte se házení talířů do krabice na poslední chvíli. Co dalšího na vás čeká při stěhování kuchyně?

Stěhování lednice

2021/08/16 Lednice patří k nejnáročnějším výzvám každého stěhování. Jak ji přestěhujete v klidu a bezpečně a jak dlouho před stěhováním začít s přípravou?

Tipy pro stěhování se zvířaty

2021/06/29 Změna prostředí může být pro vaše domácí mazlíčky velmi stresující záležitostí. Jak na to, abyste stěhování se zvířaty zvládli bez potíží?

7 tipů pro stěhování svépomocí

2021/05/18 Čeká vás stěhování a už teď máte hlavu jako pátrací balon? Zapomeňte na zbytečný stres. Sepsali jsme pro vás 7 tipů, díky kterým zvládnete své stěhování na jedničku.

Tipy pro stěhování firmy

2021/04/04 Jak přestěhovat firmu, abyste nenarušili její každodenní chod a produktivitu? A jde to vůbec? Přečtěte, co stojí za úspěšným stěhováním firem a na co byste v rámci příprav určitě neměli zapomenout.

Jak se stěhují těžká břemena

2021/02/02 Některé věci jsou tak velké a těžké, že s nimi bez pomoci zkrátka nehnete (a už vůbec je svépomocí bezpečně nepřestěhujete). Stěhování těžkých břemen je náročná akce a vyplatí se na ni dopředu připravit, abyste předešli újmě jak na vlastním zdraví, tak škodě na věci, kterou stěhujete. Jak tedy stěhování těžkých břemen vlastně vypadá a jak se na něj můžete připravit?

Jak se připravit na stěhování

2021/01/11 Je pro vás stěhování noční můrou? Pak vězte, že i přestěhovat se dá bez toho, aby vás cestou ranila mrtvice. Jak se na stěhování připravit, aby vám šlo pěkně od ruky a nestrávili jste tím více času, než je třeba?

Vše, co jste chtěli vědět o stěhování

2020/11/26 Stěhování je vzrušující, ale zároveň i poměrně náročnou událostí. Třídění a balení věcí, rozhodování o novém nábytku, shánění obalových materiálů, hledání vhodné stěhovací firmy, dočasné uskladnění věcí…

Jaké krabice a další materiály jsou vhodné pro stěhování vašich pokladů

2020/10/02 Balení věcí se může zdát jako ta jednodušší část celého stěhování, přesto byste mu měli věnovat dostatečnou pozornost a předem si promyslet, jak které věci zabalíte.

Jak se přestěhovat do zahraničí

2020/09/14 Chystáte se opustit současný domov a vydáváte se prozkoumat život v zahraničí? Projděte si náš seznam věcí, na které byste neměli nezapomenout.

Při stěhování v Olomouci nám pod rukama prošlo 1,25 milionu knih

2019/07/31 Zajišťovali jsme největší stěhování knih v takřka 500leté historii knihovny. Přečtěte si, jak probíhalo 5měsíční stěhování v Olomouci!

Přesunem věcí to u nás nekončí. Montáž nábytku po stěhování je u nás samozřejmostí

2019/01/16 Vybalíme, sestavíme nábytek, zapojíme elektroniku a postaráme se klidně i o úklid nebo malování. S námi máte stěhování s veškerým komfortem!

Získali jsme certifikát ISO 27001

2018/02/12 S citlivými údaji našich zaměstnanců a klientů jsme vždy zacházeli s největší obezřetností. Teď máme i osvědčení, které to dokazuje.

Jak se přestěhovat za víkend

2017/05/12 Přestěhovat se za den či dva není problém. S dobrou přípravou a organizací můžete mít hotovo i za jedno odpoledne. Poradíme vám, jak vše naplánovat, aby přesun pěkně odsýpal.

Změna trvalého pobytu: kde všude ji hlásit?

2016/10/04 Měníte bydliště? Pak vás čeká povinné kolečko po úřadech a dalších institucích. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam míst, kde bystě měli nahlásit své nové působiště.

Kolik stojí stěhování pianina či klavíru?

2016/05/16 Potřebujete přemístit piano do jiného bytu či domu a váháte, jestli si na pomoc zavolat pár kamarádů nebo stěhovací firmu? Pomůžeme vám to rozhodnout.

Rok 2015 u naší stěhovací firmy

2016/02/16 Loňský rok nám přinesl řadu zajímavých zakázek. Zajišťovali jsme stěhování velkých firem, muzeí i stovek domácností. Připravili jsme pro vás malé shrnutí.

Jak balit do krabic na stěhování

2015/11/18 Většina našich klientů se na celém stěhování nejvíc obává balení věcí do krabic. Přinášíme vám praktický manuál, co kam uložit, abyste své věci bezpečně převezli a na novém místě zase snadno vyložili.

Jak na likvidaci starého nábytku

2015/10/08 Máte doma nepotřebné, omlácené skříně, police, stoly či pohovky? Pak je pravděpodobně už nechcete stěhovat ani na chatu, natož do nového domova. Poradíme vám, jak nejlépe při likvidaci starého nábytku postupovat.

Jak funguje náš dispečink

2015/09/08 Každý váš dotaz či objednávku pečlivě evidujeme. Můžeme tak garantovat 100 % jistotu vybraného termínu stěhování. U nás se nemůže stát, že bychom ve smluvený den a čas nedorazili kvůli selhání lidského faktoru.

7 mýtů o stěhování – čeho se u stěhovací firmy bojíte zbytečně?

2015/08/13 Rozbité talíře, ztracené šperky, odřený nábytek a nevrlí stěhováci – také už jste slyšeli pár děsivých historek o stěhovacích firmách? My ano. A rozhodli jsme se nejčastější omyly vyvrátit. Protože minimálně o naší firmě nic takového neplatí.

Krabice na stěhování: 5 pomocníků pro snazší převoz věcí

2015/06/23 Nesnášíte skládání a vybalování věcí, i když jedete jen na dovolenou? Představa balení celého bytu vás upřímně děsí? Nemusí. Nabídneme vám profesionální stěhovací krabice a obalové materiály, které vás nezklamou a urychlí celé vaše stěhování.

Stěhování kvůli práci: na co si dát pozor

2015/04/14 Máte plnou hlavu starostí, co všechno je potřeba vyřídit? Odhlásit se ze starého bytu, změnit adresu, zajistit si volno na stěhování, naplánovat dopravu nábytku…Je toho tolik, že člověk snadno na něco zapomene. Přečtěte si, co byste si měli ohlídat především.

5 tipů, jak na stěhování elektroniky

2014/04/25 Jedním ze zádrhelů při stěhování může být odpojení, převoz a následné zapojení elektrospotřebičů v novém místě. V následujícím článku vám poskytneme základní tipy, jak si práci co nejvíce usnadnit.

Na volno na stěhování máte ze zákona nárok

2014/01/19 Stěhujete se, ale zaměstnavatel vás nechce uvolnit z práce nebo vám odmítá poskytnout náhradu mzdy? Přečtěte si následující článek a dozvíte se, na co máte ze zákona nárok.

Možnosti likvidace nepotřebného vybavení domácností a firem

2013/06/12 Domácnostem i firmám nabízíme likvidaci nepotřebného vybavení tak, aby po vás zůstaly prostory zcela prázdné. Na přání zajistíme také úklid vyprázdněného interiéru. Jediné, co potřebujeme od vás jako klientů, je označení předmětů, které jsou k likvidaci určeny. Zbytek prací už může probíhat bez vaší účasti.

Jak co nejefektivněji zabalit věci určené ke stěhování?

2013/02/23 Balení je na stěhování snad "nejotravnější" záležitostí. Je však velmi důležité. Když si vše od počátku kvalitně připravíme a popíšeme, nebudeme mít žádné problémy s převozem a následným vybalováním věcí. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Jak probíhá návštěva obchodního zástupce u vás doma?

2013/01/13 Vzhledem ke snaze nabídnout vám co nejkvalitnější služby a předejít možným dohadům a komplikacím, nabízíme bezplatné návštěvy našeho technika přímo u vás doma nebo ve vaší firmě. V následujícím článku vám přiblížíme, jak taková návštěva probíhá a co byste si na ni měli připravit.

Jak stěhování nejlépe načasovat?

2012/12/02 Samozřejmě nejlépe na dobu, kdy nemají stěhovací firmy tolik práce. Některé dokonce nabízejí výhodnější finanční podmínky na období menší vytíženosti. Ale samozřejmě ne vše si lze v životě naplánovat, a dobří stěhováci jsou vám k dispozici kdykoli.

Jak poznat kvalitní stěhovací firmu?

2012/11/05 Poslední dobou se doslova roztrhl pytel se stěhovacími firmami různých kvalit. Snaží se reagovat na poptávku po co nejnižší ceně služeb. Levné stěhování se ale může paradoxně prodražit - představte si jen převoz vaší drahé televize bez profesionálního zabalení, kdy vám při škodné události pojišťovna nic neproplatí. Poradíme vás, jak se takovým firmám vyhnout!

Aby se vaše firma přestěhovala (téměř) sama…

2012/09/11 Dostali jste nabídku přesídlit svou kancelář na prestižnější adresu. Nevyhovují vám stávající prostory. Nebo vás k tomu nutí jiné okolnosti. Jak jste jistě poznali, řeč je o stěhování kanceláří.

Nemáte dočasně kam umístit svoje věci? Náš sklad je vám k dispozici!

2012/04/02 Při stěhování mohou nastat situace, že se ze starého bytu nebo domu musíte kvůli hořícímu termínu vystěhovat, ale zatím nemáte kam dát všechny svoje věci. Abychom mohli našim zákazníkům v podobných situacích pomoci, otevřeli jsme sklad, kde si můžete své věci a zásilky libovolných rozměrů uskladnit na jak dlouho budete potřebovat.

5 chyb, které nejčastěji děláme při mezinárodním stěhování

Mezinárodní stěhování vyžaduje větší přípravy, větší znalost právních předpisů a v neposlední řadě také více času. Zde uvádíme pět chyb, kterých se nejčastěji při cestách s většími náklady dopouštíme: