Loňský rok nám přinesl řadu zajímavých zakázek. Zajišťovali jsme stěhování velkých firem, muzeí i stovek domácností. Připravili jsme pro vás malé shrnutí.

Stěhování PRAHA – naše stěhovací služby v roce 2015

Velká stěhování firem

Přesun společnosti AVAST

Začátkem prosince jsme přestěhovali společnost AVAST Software do nového sídla – budovy ENTERPRISE OFFICE CENTER na pražské Pankráci. Celkem 15 000 m2 kancelářských prostor! Stěhování probíhalo během 2 víkendů bez přerušení provozu.

Stěhování PRAHA – budova ENTERPRISE OFFICE CENTER

Stěhování IT pro Commerzbank

Zkraje listopadu jsme provedli kompletní zabalení a přestěhování 250 IT stanic firmy Commerzbank. Práce probíhaly přes noc bez přerušení provozu ústředí.

A řada dalších…

V roce 2015 jsme přestěhovali přes 500 firem. Chcete-li přestěhovat i tu svou, kontaktujte nás.

Zajímavá stěhování

Pražský hrad

16. října jsme se ocitli dokonce na Pražském hradě. Stěhovali jsme v Rudolfově galerii, předsálí velkého Španělského sálu.

Stěhování PRAHA, spol. s r. o. na Pražském hradě

Národní galerie v Praze

1. října začalo stěhování Národní galerie, které potrvá až do jara 2016.  Z Anežského kláštera jsme převezli první umělecká díla včetně těchto skvostů: Rodina od O. Gutfreunda, Symfonie od J. Mařatky a Objetí lásky a smrti od B. Kafky. Všechna jsou v pořádku ve svém depozitáři.

Národní technické muzeum

V červenci jsme stěhovali 3 nadměrné textilní stroje, každý o váze 4 tuny. Vyrobili jsme na ně speciální nakládací rampy, abychom vše během jediného dne zvládli.

I na rok 2016 už se rýsují zajímavé zakázky. Například pro Úřad vlády České republiky a Generální finanční ředitelství budeme smluvně zajišťovat kompletní stěhovací služby.

Přejeme vám úspěšný rok 2016 a těšíme se, pokud se rozhodnete rozšířit řady našich klientů.