Na malování bytu většinou není nejtěžší samotné přejíždění válečkem po zdi, ale všechny ty přípravy před a po akci. A se stěhováním se to má podobně. Je potřeba vše zabalit, nábytek rozmontovat, věci převézt, starý byt uklidit, někdy i vymalovat… V novém vás pak čeká takřka to samé, jen naopak. S námi na to ale nikdy nejste sami. Namísto sestavování postele a zjišťování, který kabel patří k tiskárně a který k televizi, se můžete třeba seznámit se sousedy nebo podívat na film.

Nebydlete první dny nebo i týdny mezi krabicemi a rozloženým nábytkem. Rádi za vás zařídíme vše od balení přes převoz až po finální vybalování, montáž nábytku, zapojení techniky a závěrečný úklid. S námi si tak budete ještě tentýž den užívat bydlení v novém se vším všudy.

Stěhování nábytku u nás nekončí tím, že vyskládáme vaše věci doprostřed nového bytu

Někteří stěhováci zmizí hned, jakmile vám položí krabice s věcmi za práh nového bytu či domu. Ne tak ale ti naši. S námi získáváte kompletní servis – od zapůjčení krabic na stěhování přes samotné stěhování až po zařízení nové domácnosti.

  • Nábytek smontujeme a umístíme na místo, které sami určíte. Pokud zjistíte, že se na prvním vybraném místě dobře nevyjímá, rádi ho přesuneme jinam.
  • Elektroniku odborně zapojíme do provozu. Spotřebiče i veškerou techniku zprovozníme, tak abyste mohli vše rovnou používat. Zvláště při stěhování v zimě ale doporučujeme nechat přístroje alespoň hodinu přivyknout na pokojovou teplotu a nezapojovat je ihned do elektrické sítě.
  • Věci, které nemáte kam dát, vám rádi uskladníme u nás. Cokoli se vám nevejde do nového bytu či domu vám rádi uložíme do našeho vyhřívaného zabezpečeného skladu.
  • Nic nemusíte narychlo vyndávat z krabic. Pro prázdné krabice si přijedeme dodatečně v termínu, na kterém se společně domluvíme. Budete tak mít dostatek času na vybalení.
  • Nebo vám s vybalováním rádi pomůžeme. Stejně jako vám před stěhováním pomůžeme vše zabalit, i po stěhování vám můžeme se vším pomoci. Kromě vybalování se postaráme třeba i o úklid, malování nebo jiné práce.

Zajímá vás, jak to celé funguje krok za krokem? Přečtěte si, jak probíhá stěhování bytu.

V rámci stěhování za vás vyřešíme i odvoz starého nábytku a ekologickou likvidaci

Stěhování je ideální příležitost k probrání věcí a vyřazení starého vybavení. Nepotřebné kousky pak nemusíte přesouvat do nového, rádi se o ně postaráme rovnou v rámci stěhování. Zařídíme ekologickou likvidaci starého nábytku, spotřebičů, elektroniky i nebezpečného odpadu. Vy nám pouze ukážete, čeho se chcete zbavit, a my zajistíme odvoz i veškeré papírování. Od nás pak dostanete protokol o likvidaci, případně potvrzení o vyřazení z příslušné evidence v případě úřadů.