Základní informace o našem skladu

K uskladnění vašich věcí jsme připravili speciálně upravené skladové prostory přímo v místě sídla naší firmy na Praze 8. Celé prostory jsou v hlídaném areálu naší společnosti. Celková výměra našich skladovacích prostor činí 1 000 m2. Díky speciální úpravě interiéru skladu i mimořádnému bezpečnostnímu režimu jsme schopni poskytnout „dočasný azyl“ i věcem vysoké hodnoty nebo předmětům citlivým na teplotu a stálou vlhkost vzduchu.

Bezpečnost vašich věcí je pro nás na prvním místě

  • náš sklad má speciální systém vytápění a je v něm udržována stálá vlhkost vzduchu. Nemusíte se proto bát umístit k nám například obrazy, hudební nástroje nebo starožitný nábytek.
  • dovnitř mají přístup jen naši vyškolení pracovníci
  • věci je možné vyzvednout jen na základě předložení tzv. skladového listu. Je proto vyloučeno, že by se k nim dostal někdo nepovolaný.
  • na požádání vám kdykoli vyhotovíme fotodokumentaci vašich uskladněných věcí
  • náš sklad je odpovídajícím způsobem připojištěn

Jak uložit věci do našeho skladu?

Služba funguje velmi jednoduše – kontaktujte nás pomocí nezávazného poptávkového formuláře či telefonicky a ihned můžeme domluvit převzetí vašich věcí. Rádi si je vyzvedneme přímo u vás doma nebo v sídle vaší firmy, menší předměty k nám můžete dopravit sami.

Veškeré předměty, které procházejí naším skladem, jsou pečlivě zaevidovány. Jejich majitelům vydáme skladový list, na jehož základě jim potom věci vydáme zpět. Počítáme samozřejmě také s variantou, že dopředu nevíte, na jak dlouho budete uskladnění potřebovat.

Vše záleží na dohodě

K vašim věcem samozřejmě budete mít přístup po celou dobu uskladnění. Z uložených věcí si můžete cokoli odnést nebo k nim přidat. Běžně se například stává, že nastanou první lezavé dny a naši zákazníci si potřebují vyzvednout uskladněné teplé oblečení. Doporučujeme proto, abyste si takové předměty, které možná budete potřebovat, nechali na vrchu krabic nebo je viditelně označili pro naše pracovníky.

Nebojte se nám svěřit se svými individuálními požadavky – například pokud si nepřejete, aby některá z krabic byla umístěna vespod pod ostatními, nebo mají být některé zásilky uskladněny u sebe, stačí, když nás na to upozorníte nebo krabice viditelně označíte. Pokud to bude jen trochu možné, vyjdeme vám určitě vstříc.

Budeme rádi, když nám dodáte své věci ve speciálních krabicích určených ke stěhování, které je možné u nás zdarma zapůjčit. S balením věcí rádi pomůžeme. S krabicemi jednotných velikostí a odpovídající kvalityse nám lépe pracuje a máme jistotu, že se věci nijak nepoškodí.

Máte jakékoli další dotazy nebo si přejete domluvit termín naskladnění vašich věcí? Neváhejte nás kontaktovat!