Naši OBCHOdNÍ ZÁSTUPCI jsou zkušení specialisté

Nemusíte se v žádném případě obávat, že by k vám přišel někdo, koho nemáme prověřeného letitou kvalitní spoluprácí. Chápeme reprezentativní roli našeho obchodního zástupce - je první, s kým se z naší stěhovací firmy setkáváte. A právě to, jak návštěva proběhne a jak na klienty zapůsobí, rozhoduje o tom, zda se nakonec rozhodnou využít našich služeb nebo ne. Bezplatnost a nezávaznost návštěvy je tedy také v našem zájmu.

Co je cílem návštěvy ObCHODNÍHO ZÁSTUPCE u Vás doma?

  • ujasnit si množství a objem stěhovaných věcí (podle toho obchodní zástupce odhadne, kolik bude potřeba našich stěhováků a jaký stěhovací vůz/vozy bude/ou pro vaši zakázku nejvhodnější),
  • domluva o počtu a typu přepravních boxů (papírové, plastové, bezpečnostní, šatní na oblečení, atd.), které bude potřeba zapůjčit,
  • domluva o nadstandardních službách (balení osobních věcí, malování, montážní práce nového nábytku, úklid, skartování dokumentů, bezpečná ekologická likvidace nepotřebného nábytku, elektroniky a jiného předmětů, atd.)
  • navržení postupu prací, vyhotovení časového harmonogramu,
  • stanovení cenové nabídky.

Jak se na návštěvu připravit?

Připravte si (stačí jen v hlavě) přehled toho, co a kdy budete potřebovat přestěhovat. Zvažte, co si zabalíte sami a na co budete potřebovat zapůjčit obalové materiály a přepravky. Sdělte našemu obchodnímu zástupci vše, co považujete za důležité - zda jsou nějaké převážené předměty mimořádně cenné nebo zda vyžadují stěhování v režimu utajení. Rádi vyslyšíme všechny vaše představy a podněty. Na návštěvě nastiňte také trasu stěhování se všemi možnými úskalími (problémy se zaparkováním, speciální režim správy domu či budovy, atd.) a ideální termín, jaký by vám vyhovoval.

Konzultace je nezávazná

Jde o naši službu pro vás - nemusíte ji využít, můžete si naše stěhovací služby rovnou objednat online nebo telefonicky. Pro větší zakázky ale doporučujeme konzultaci využít - pomůže vám ujasnit si přípravu a průběh stěhování a v neposlední řadě ji vnímáme také jako naši možnost představit vám naše služby.

Jsme velmi rádi, že se pomalu dostáváme do doby, kdy nerozhoduje jen nízká cena, ale také kvalita služeb - a právě ty naše vám rádi bezplatně představíme na nezávazné konzultaci, kterou si jednoduše objednejte pomocí tohoto formuláře.