Stěhování těžkých břemen

Žádný předmět pro nás není příliš velký. Zajistíme pro vás stěhování klavírů, trezorů a jiných těžkých nebo rozměrných předmětů.

Bezpečně
Během stěhování se nic neztratí, neporouchá, nepoškrábe. Těžká břemena pojistíme až do výše 20 milionů Kč a přesuneme maximálně šetrně.

Profesionálně
Máme potřebnou techniku i mnohaleté zkušenosti se stěhováním těžkých a zároveň citlivých laboratorních technologií, výrobních zařízení, dílenských strojů a křehkých uměleckých děl.

Včas
Dopředu budete vědět, kolik bude celá zakázka stát i jak dlouho vše potrvá. Žádného zpoždění se bát nemusíte. Termíny jsou pro nás svaté.

ZAJÍMÁ VÁS, NA KOLIK BY VYŠLO STĚHOVÁNÍ VAŠÍ ZAKÁZKY A JAK BY VŠE PROBÍRALO? ZAVOLÁME VÁM A VŠE PROBEREME.

nabytek.png

SEJMEME Z VAŠICH BEDER KAŽDÉ TĚŽKÉ BŘEMENO

Nechte starosti se stěhováním na nás. Pomáháme jak domácnostem, tak i velkým firmám. Stěhovali jsme rodinný klavír, milionové přístroje v laboratorním prostředí i umělecké předměty nevyčíslitelné hodnoty.

Zajistíme vše od úklidu a přípravy přes samotný přesun až po opětovné uvedení do chodu. Na vás tak bude jen zodpovědět dvě základní otázky – „kdy“ a „kam“.

Nezávazná poptávka

 • 10 tun

  Přestěhujeme jakákoli těžká břemena až do váhy 10 tun. Horizontálně i vertikálně.

 • 250 000 kg

  Ročně přemístí náš zkušený tým stěhováků více než 250 000 kg těžkých břemen.

 • 20 000 000 Kč

  Stěhované věci i prostory, kde vše probíhá, pojistíme až do výše 20 milionů Kč.

 • 1 speciální robot

  Na břemena do váhy 1 tuny používáme robota, který zvládá i přesun po schodech.

6 DŮVODŮ, PROČ SVĚŘIT STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRÁVĚ NÁM

 • S těžkými břemeny máme mnohaleté zkušenosti
  Stěhování těžkých břemen provádíme denně už řadu let. Nasbírali jsme tak bohaté zkušenosti z různých typů provozů – od fabrik přes laboratoře až po velké korporace.
 • Máme speciální těžkou partu
  Naši vyškolení pracovníci pravidelně stěhují pro velké firmy, významné instituce ČR, muzea a archivy. Bez obav nám tak můžete svěřit cokoli těžkého či křehkého.
 • Máme moderní polstrované vozy
  Naše stěhovací vozy jsou zabezpečené, umožňují sledování na dálku a za každým volantem sedí zkušený řidič. Břemena nakládáme pomocí zvedacích plošin.
 • Stěhování pro vás zajistíme kompletně od A do Z
  Navštívíme vás, prohlédneme si přístupové trasy, seznámíme se s povahou břemen a navrhneme technologický postup celého přesunu. To vše zdarma.
 • Používáme nejmodernější techniku
  Zvedací soupravy, transportní plošiny, zajišťovací prvky – všechny speciální pomůcky máme ve 100% technickém stavu a denně je používáme.
 • Postaráme se i o uskladnění věcí
  Zajišťujeme dočasné i dlouhodobé skladování věcí při stěhování. Vaše věci uložíme do našeho vyhřívaného a perfektně zabezpečeného skladu.
Váha Základní cena Příplatek za patro anebo 20 m donášky
100 - 199 kg ((např. malý trezor)) 1 500 Kč 200 Kč
200 - 299 kg ((např. pianino)) 2 000 Kč 400 Kč
300 - 399 kg ((např. klavír)) 3 000 Kč 500 Kč
400 - 500 kg ((např. trezor)) 4 000 Kč 800 Kč

V případě břemen vyšší váhy stanoví náš technik cenu individuálně. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.
Výše uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Tápete v tom, jak dlouho stěhování potrvá, jaký vůz potřebujete a kolik to všechno bude stát?

Cenu stěhování stanovíme po bezplatné prohlídce.

Jak probíhá stěhování bytů a domů

Nezávazná poptávka

Reference

Policie České republiky

Se společností spolupracujeme od roku 2011, kdy společnost uspěla ve výběrovém řízení. Smluvně je pro nás zajišťovnáno stěhování kanceláří a hlavně těžkých břemen - trezorů. Během dosavadní spolupráce nedošlo k žádnému pochybení, poškození či ztrátě. Se službami dodavatele jsme nadmíru spokojeni.

ÚJV

Na nastěhování firma STĚHOVÁNÍ Praha vyrobila speciální aparaturu, díky níž během jednoho dne dopravila, vyzvedla a usadila do metrové výšky tři 1,5 tuny vážící bezpečnostní dveře.

VOLTCOM

Se společností spolupracujeme od roku 2008. Samotné stěhování probíhají na vysoké profesionální úrovni dle vyhotoveného harmonogramu prací. Na stěhování je vždy nasazen požadovaný počet pracovníků a manipulační technika. Za pozitivní hodnotíme, že během spolupráce nedošlo k jedinému poškození žadného stěhovaného zařízení.

OVOCNÝ SVĚTOZOR

Společnost STĚHOVÁNÍ Praha pro nás zajišťuje pravidelné přesuny výrobního zařízení od roku 2006. Se službami jsme maximálně spokojeni a budeme jich i nadále využívat.

GENERÁLNÍ ŠTÁB ČR

Společnost STĚHOVÁNÍ Praha pro nás realizovala v listopadu 2009 stěhování 90 ks 400 kg trezorů z Generálního štábu do Horoměřic. Dovoluji si zmínit, že 90 % trezorů se snášelo po schodech, pracovníci prokázali vysokou zdatnost a ochotu.

CYRIL SUK

Pracovníci stěhovací společnosti mé věci kompletně zabalili, uskladnili a zpětně nastěhovali do nových prostor, kde vše opět vybalili a ustavili. Se službami jsem byl nadmíru spokojen.

Naši pracovnícistěhování rozumějí