Mezinárodní stěhování

Přestěhujte své věci bezpečně a úplně bez starostí. Zajišťujeme mezinárodní stěhování do zahraničí i zpět do ČR. Zařídíme kvalitní pojištění, poskytneme certifikované obaly a vyřídíme vše s celním úřadem.

Kamkoli
Přestěhujeme vás kamkoli po Evropě i zpět do České republiky. Známe dopravní prostředí, zákony i místní zvyky mnoha zemí, takže máte jistotu, že vše poběží jako na drátkách.

100% bezpečně
Vše pojistíme až na 10 milionů Kč a pečlivě zabalíme tak, jako by to byly naše vlastní věci. Vy si třeba vyjděte s přáteli a my mezitím zajistíme, že se po cestě ani hrníček nerozbije.

Bez starostí
Vše naplánujeme, zabalíme, převezeme, proclíme, vybalíme a znovu smontujeme. Stěhování tak pro vás bude naprosto bezstarostnou záležitostí. Asi jako dovolená do zahraničí.

Proč se stěhovat do zahraničí nebo zpět do ČR právě s námi?

 • Po celou dobu vás stěhuje stejný tým

  V našich autech budou vaše věci jako v bavlnce. Před jízdou vše pečlivě zajistíme, aby při převozu nedošlo k žádnému poškození.

 • Převoz věcí jako v bavlnce

  Zajistíme kompletní balicí servis. I bez vaší účasti. Uděláme detailní soupis věcí, vše pojistíme a převezeme polstrovanými vozy. Nic se nerozbije ani neztratí.

 • Zajistíme proclení a dorozumíme se na místě

  Celý stěhovací tým, stejně jako všechny dispečerky na telefonu, mluví plynně anglicky. Bez problémů se tak domluvíme nejen s vámi, ale i s úředníky v cizině.

 • Každá naše zakázka má kvalitní pojištění

  Pojistíme všechny stěhované věci i prostory, ve kterých je budeme balit nebo vybalovat. Pojištění ve výši 10 000 000 Kč se přitom vztahuje na celou dobu stěhování.

Nezávazná poptávka

Jak probíhá mezinárodní stěhování

Plánování

Nejlépe 1 měsíc dopředu

 • Vybereme stěhovací služby
  Nejprve zjistíme, jaké jsou vaše požadavky a přání ohledně stěhování. Potřebujeme přitom především vědět, kdy, kam a co chcete přemístit.
 • Zvolíme vhodné obalové materiály
  Zvolíme vhodné obalové materiály, druh a počet přepravních boxů. Tak, aby byly všechny vaše věci bezpečně uskladněné.
 • Vybereme vhodný stěhovací vůz
  • Při stěhování do zahraničí:
   Přijedeme k vám a na základě množství a povahy přepravovaných věcí stanovíme, jaký vůz bude ke stěhování nejvhodnější. Nebudete tak platit za prázdný prostor navíc, ani za dvě auta, když by celý náklad pohodlně uvezlo jen jedno větší.
  • Při stěhování ze zahraničí:
   Při určování ideálního stěhovacího vozu vyjdeme z fotodokumentace, kterou nám zašlete. Stačí, když doma nafotíte všechny věci, které budeme stěhovat (klidně pohromadě). Stejně tak můžete připravit i krátké video.
 • Vytvoříme cenovou kalkulaci
  Stanovíme cenovou kalkulaci stěhování a rozebereme, co je v ceně konkrétně zahrnuté. Vždy tak budete přesně vědět, za co platíte.
 • Určíme předběžný termín stěhování
  Domluvíme se na termínu, kdy u vás věci naložíme a dohodneme datum, kdy je budeme na novém místě vybalovat. Pokud potřebujete, aby byla mezi termíny delší prodleva, zajistíme bezpečné skladování vašich věcí.

Stanovení harmonogramu

2-3 týdny předem

 • Dohodneme finální cenu
  Na základě vaší bližší specifikace upřesníme cenu celého stěhování. Bude v ní zahrnuté vše – od první přenesené krabice až po zapojení televize na novém místě. Žádné další příplatky ani speciální taxy později platit nebudete.
 • Stanovíme detailní harmonogram
  S ohledem na vaše časové možnosti sestavíme detailní plán stěhování. Termíny a časy zanesené v harmonogramu pak 100% dodržíme.
 • Potvrdíme si pevný termín stěhování
  Nakonec doladíme detaily a odsouhlasíme si konkrétní den D a hodinu H. Vše pak začneme připravovat na stěhování.

Příprava na stěhování

7 dní předem (stěhování do zahraničí)

dle domluvy (stěhování ze zahraničí)

 • Zabalíme, nebo nabereme už zabalené
  Rozebereme nábytek, odpojíme elektroniku a zabalíme vaše věci. Nebo jen vyzvedneme to, co jste už sami zabalili. Maminky nás vychovali dobře, nejsme žádní bordeláři a vše po sobě pečlivě uklidíme.
 • Vytvoříme soupis věcí
  Po zabalení připravíme přepravní seznamy. Všechny stěhované věci očíslujeme a pečlivě označíme tak, abyste měli vždy dobrý přehled o tom, kde se co nachází.
 • Vše bezpečně naložíme a auto zapečetíme
  Zabalené věcí citlivě přeneseme a bezpečně uložíme do vypolstrovaného vozu. Poté, co vše naložíme, tak věci ještě jednou zkontrolujeme, zajistíme a vůz zapečetíme.

Stěhování

 • Vyjedeme do nového
  – od vás, nebo z našeho skladu

  Naložený stěhovací vůz vyjede od vašeho domu přímo na místo určení. Nebo pokud jste si svoje věci u nás uskladnili, vyrazí z našeho zabezpečeného skladu.
 • Vyřídíme celní řízení
  Postaráme se o bezpečný převoz a zajistíme jednání s celním úřadem i bez vaší účasti. Naši pracovníci jsou jazykově vybaveni, což usnadňuje komunikaci v cizí zemi.
 • Vše vybalíme, nábytek smontujeme a elektroniku zapojíme
  Na novém místě vše vybalíme, sestavíme nábytek a umístíme ho na vybrané místo. Elektroniku zapojíme a nepotřebné obaly odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

A je to!

Za stěhování zaplatíte hotově a/nebo platební kartou oproti daňovému dokladu.

Mezinárodní stěhování zajišťujeme pro domácnosti i firmy

Celý proces stěhování řídí manažer, který s vámi bude průběžně řešit veškerá důležitá rozhodnutí. A to ne z kanceláře, ale přímo z terénu. Bude totiž přítomen u celého stěhování.

 • Máme dlouholeté zkušenosti

  Máme zkušenosti se stěhováním diplomatických zásilek, velkých firem i archivů s důvěrnými spisy a vzácnými předměty. Vaše věci jsou u nás skutečně v bezpečí.

 • Vše naplánujeme

  Na začátku probereme, co všechno chcete přemístit, a na základě toho vybereme vhodný stěhovací vůz, optimální počet pracovníků a připravíme harmonogram.

 • Stanovíme harmonogram

  Harmonogram stěhování přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Věci navíc nemusíme převážet hned, rádi vám je na čas uskladníme v našem zabezpečeném skladu.

 • Určíme cenu

  Už dopředu budete přesně vědět, kolik bude celé stěhování stát. A to skutečně se vším všudy. Žádné dodatečné poplatky ani taxy po vás vyžadovat nebudeme.

 • Zajistíme celní řízení

  Žádnou složitou byrokracii ohledně stěhováním řešit nebudete. O veškeré celní formality se postaráme za vás a s celním úřadem vše vyřídíme i bez vaší účasti.

 • Vytvoříme soupisy

  Při každém stěhování připravujeme podrobné přepravní soupisy. Máte tak jistotu, že je vše bezpečně uloženo a nic se během přesunu nerozbije ani neztratí.

 • Zajistíme kompletní balicí servis

  Žádné banánovky shánět nemusíte. Poskytneme vám kvalitní krabice na stěhování a přibalíme i popisné štítky. A když budete chtít, klidně vše zabalíme za vás.

 • Zařídíme uskladnění věcí

  Vaše věci nemusíme nakládat a vykládat v rámci jednoho dne. Klidně je na čas uskladníme v našem vyhřívaném skladu a doručíme na místo až v pozdějším termínu.

 • Vybalíme věci a zapojíme elektroniku

  Na místě vše vybalíme, nábytek smontujeme a elektroniku odborně zapojíme. Budete-li chtít, postaráme se i o ekologickou likvidaci všech nepotřebných věcí.

Nezávazná poptávka

Stěhování naplánujeme na kterýkoli z 365 dní
v roce

Stěhujeme i během víkendů a svátků. A to bez příplatku. Sami si navíc určíte, kdy se začne s balením u vás doma a v jakém termínu máme přijet na nové místo a vše vybalit.

Vaše věci budeme převážet vozy s maximálním stářím 3 roky

Stěhujeme i během víkendů a svátků. A to bez příplatku. Sami si navíc určíte, kdy se začne s balením u vás doma a v jakém termínu máme přijet na nové místo a vše vybalit.

Vaše věci i prostory stěhování mají pojištění do výše 10 000 000 Kč

Celá zásilka je pojištěna od převzetí až do okamžiku předání. A to včetně prostorů, ve kterých se pohybujeme. Pojištění přitom platí jak na území ČR, tak i po celé Evropě.

Reference

Liberty - reference

Liberty International

Během měsíce března 2018 jsme úspěšně realizovali náročný projekt kompletního zajištění redislokace mezinárodní společnosti Liberty International. V přípravné fázi jsme provedli kompletní balení a školení vedoucích zaměstnanců společnosti, díky čemuž byl hlavní proces stěhování zvládnut bez jakéhokoliv omezení chodu společnosti.
Venezuela - reference

Venezuelské velvyslanectví v Praze

Během jednoho týdne v únoru 2018 jsme kompletně vystěhovali Venezuelské velvyslanectví v Praze. Samotnému procesu předcházela pečlivá příprava, hlavním požadavkem byla rychlost, pečlivost a nasazení anglicky mluvících pracovníků. Celý náš tým odvedl velmi dobrou práci a díky tomu budeme ve spolupráci i nadále pokračovat.
esky-rozhlas.png

ČESKÝ ROZHLAS

Služby této stěhovací firmy využíváme při mezinárodním stěhování našich reportérů do zemí EU. Společnost dodává kvalitní obalový materiál a přepravní boxy, pomáhá při balení osobních věcí a zajišťuje jejich přesun do nových destinací. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni.
mattoni.png

MATTONI

Se službami mezinárodního stěhování jsme velmi spokojeni. Firma vždy vyhoví našim termínům a požadavkům.
bosch.png

BOSCH DIESEL s.r.o.

Společnost STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o., pro nás zajišťuje stěhování vedoucích pracovníků z Německa, Rakouska, ale i v rámci České republiky a vždy byly služby provedeny bezchybně a byly danými pracovníky velmi kladně hodnoceny. Vždy se jednalo o kompletní službu door to door servis.
slovnaft.png

SLOVNAFT

I would like to just inform you that during the moving everything was ok. I was absolutely satisfied. It was really a professional team. They were very flexible, very hardworking, very careful and very kind. Great team, good people. Everything had been done according to the previous schedule.

Zobrazit další reference

Nechcete spoléhat na štěstěnu?
S námi máte jistotu profesionálního přístupu i bezpečného převozu

Přestěhujte se v klidu, bez obav z poškození věcí. Náš zkušený stěhovací tým přemístí vše bezpečně a v dohodnutém termínu.

Volejte

nebo poptejte online

Nezávazná poptávka