Stěhování trezorů zajišťujeme nejen pro největší instituce ČR

Ročně přestěhujeme více než 250 000 kg těžkých břemen včetně trezorů. Přečtěte si, jak stěhování trezorů probíhá, kolik stojí nebo proč už nás dobře znají na Ministerstvu vnitra.

Na stěhování trezorů máme „těžkou“ partu

Stěhování těžkých břemen má u nás na starosti speciální „těžká parta“. 8členný tým zkušených profesionálů, kteří mají veškerou potřebnou výbavu – od kvalitní obuvi a bederních pásů přes stěhovací kříže a popruhy až po zvedací soupravy, skejty a transportní plošiny. Na břemena do váhy 1 tuny využívají také robota, který zvládá přesuny po schodech. V některých zakázkách nám s těžkými a rozměrnými předměty pomáhá navíc ještě jeřáb nebo další technika.

Každý týden stěhujeme 10 trezorů

Trezory, kopírky a další těžká břemena stěhujeme pravidelně. V průměru přesouváme každý týden 9 až 10 firem a valná většina z nich vlastní trezor na dokumenty nebo cennosti. Například na Ministerstvu vnitra nás potkávají takřka denně. Kromě toho jsme stěhovalitrezory například také pro Policii České republiky, Univerzitu Karlovu, Metrostav nebo Nejvyšší kontrolní úřad.

Co dalšího máme za sebou?

 • Letiště Václava Havla v Praze stěhujeme většinou v noci, abychom nenarušili jeho provoz. Nedávno jsme tam stěhovali například 800kg trezor.
 • Pro ÚJV jsme vyrobili speciální přípravek, díky kterému jsme za 1 den dopravili, vyzvedli a usadili do metrové výšky troje bezpečnostní dveře o váze 1,5 tuny.
 • Dopravnímu podniku v Ostravě jsme pomohli přestěhovat třítunový trezor hlavní prodejny jízdenek.

Jak probíhá stěhování trezorů

Při manipulaci s trezorem jsme extrémně pečliví, abychom nepoškodili sejf ani prostor, ve kterém se nachází a kudy se stěhuje. Přesun těžkého zařízení vyžaduje nejen fyzickou sílu, ale i odborné znalosti a zkušenosti. A přesně ty my máme.

Víme, jak bezpečně přesunout trezor nebo jiný předmět z místa, které je obtížně přístupné. Často se pohybujeme v historických budovách, pro které musíme vymýšlet speciální přístupy, nebo na míru tvořit zvedací zařízení. Jako doma jsme ale i v moderních stavbách, kde po trezoru nesmí zůstat ani škrábanec. Zvládáme horizontální i vertikální přesuny a kde nás zastaví dveře, tam stěhujeme třeba oknem.

 1. Trezor si nejprve přijedeme prohlédnout. Prozkoumáme jak samotné zařízení, tak i místo, ze kterého se stěhuje, a prostory, kam ho máme přemístit.
 2. Naplánujeme postup, vytipujeme nejvhodnější trasu a stanovíme harmonogram prací. Pokud to bude třeba, objednáme jeřáb nebo další pomocnou techniku.
 3. Když si nejsme jistí únosností podlah či schodů, povoláme statika.
 4. Trezor ochráníme proti poškození, bezpečně ho přemístíme, nainstalujeme na novém místě a otestujeme jeho funkčnost.aximálně bezpečně přesuneme i obsah sejfu

Můžete využít naši službu skladování při stěhování. Věci vám uskladníme krátkodobě i dlouhodobě v našem temperovaném skladu se stálou teplotou a vlhkostí. Jeho součástí je i speciální sekce, takový sklad ve skladu, který je samostatně zabezpečený. Tam ukládáme například cenný firemní majetek nebo umění. Každé stěhování trezorů je u nás pojištěné na 20 milionů korun. Pojištění se vztahuje jak na nakládku a vykládku, tak i na převoz nebo uskladnění věcí.

Kolik stojí stěhování trezoru? Malý může být za 2000 Kč, velký za 5000 Kč

Běžné trezory váží desítky kilogramů až desítky tun. Cena stěhování se odvíjí především od jejich hmotnosti a od složitosti celého přesunu. Základní cena stěhování trezorů se pohybuje následovně:

 • 100 až 199 kg – 2 000 Kč
 • 200 až 299 kg – 3 000 Kč
 • 300 až 399 kg – 4 000 Kč
 • 400 až 500 kg – 5 000 Kč

Detailnější popis najdete v našem ceníku služeb.

Abychom mohli částku za stěhování určit přesněji, zeptáme se vás na pár doplňujících otázek a přijedeme si sejf prohlédnout. Po naší návštěvě vám řekneme konečnou sumu, a to na korunu přesně. Na vás pak bude, jestli naši nabídku přijmete. Pokud ne, rozloučíme se a nic nám platit nebudete. Pokud s částkou budete souhlasit, naplánujeme přesný postup a domluvíme se na termínu stěhování. Platit u nás pak můžete bezhotovostně předem, v hotovosti po akci, nebo na fakturu se 14denní splatností.

Řešíte, jak přestěhovat trezor? Nechte to na nás 

Potřebujete přestěhovat trezor rychle a bezpečně, ale nevíte, jak na to? Svěřte celou akci nám. Komplikovanější situace, kdy musíme hledat kreativní způsoby bezpečného přesunu, máme nejraději. Přestěhujeme vše od malého sejfu až po trezor Strýčka Skrblíka. Šetrně, spolehlivě a bezpečně. Stačí, když vyplníte naši nezávaznou poptávku, a my se s vámi spojíme.