1. Papírové pytle

Drobnější věci, jako jsou třeba šperky, školní potřeby nebo kosmetické přípravky, se skvěle přepravují v pevnějších igelitových nebo papírových pytlích. Pytle pak můžete převážet zvlášť, nebo je uložit do větších krabic spolu s dalšími věcmi. Drobnosti se vám po cestě nikde nerozsypou, ani nepomíchají s ostatním nákladem, a vybalování bude o to rychlejší.

2. Kartonové krabice na stěhování

Kartonové krabice jsou nejoblíbenějším stěhovacím pomocníkem vůbec. Jsou lehké, skladné a do těch velkých byste naskládali pomalu celý orchestr i se sborem. Krabice na stěhování jsou zkrátka základ, zabalíte do nich všechno od knih až po nádobí.

Lidé často používají ke stěhování i krabice od banánů, na ně ale pozor. Pokud věci přenášíte jen ve spodní části a nepoužijete k zajištění víko, musíte počítat s o poznání nižší nosností. Pokud přesto do krabice naložíte větší množství věcí, připravte se na to, že se vám při přenosu bok nebo dno může protrhnout.

3. Plastové přepravky

Plastové přepravky jsou lehké a vzájemně stohovatelné, takže je snadno umístíte do auta a nezaberou vám ani moc místa. Nemusíte dodatečně zajišťovat stabilitu věcí při převozu složitým přivazováním, ani trénovat tetris při skládání zavazadel. Hodí se na i na stěhování křehkých předmětů, jako je nádobí z kuchyně. Jednotlivé křehké kusy však doporučujeme ještě obalit pevnou bublinkovou folií.

4. Uzamykatelné bedny

Cennosti, křehké věci, hračky a další drobnosti můžete při stěhování umístit do uzamykatelných beden. V nich máte zaručenou jejich 100% bezpečnost i ochranu. Bedny můžete převážet ve všech možných pozicích. Nikdy nehrozí, že by se otevřely a jejich obsah se cestou vysypal.

5. Šatní boxy s tyčí

Oblečení nemusíte před stěhováním ani sundávat z ramínek. Přendejte je do našich speciálních šatních boxů s tyčí, které vám rádi zapůjčíme. Žádné vaše oblečení se tak cestou nepomačká, ani vás nebude následně čekat zdlouhavé vybalování.

Všechny stěhovací krabice vám spolu s kvalitními obalovými materiály rádi poskytneme. Potřebné množství vám pomůžeme odhadnout po telefonické konzultaci nebo při návštěvě našeho obchodního zástupce.

Pokud si objednáte naše stěhovací služby, budete mít zapůjčení kartonových a plastových krabic úplně zdarma.