Vzhledem ke snaze nabídnout Vám co nejkvalitnější služby a předejít možným dohadům a komplikacím, nabízíme bezplatné návštěvy našeho technika přímo u vás doma nebo ve Vaší firmě. V následujícím článku Vám přiblížíme, jak taková návštěva probíhá a co byste si na ni měli připravit.

Naši technici jsou zkušení specialisté

Nemusíte se v žádném případě obávat, že by k Vám přišel někdo, koho nemáme prověřeného letitou kvalitní spoluprácí. Chápeme totiž roli našeho technika jakožto obchodního zástupce také jako reprezentativní - náš zástupce je první, s kým se z naší firmy setkáváte. A právě to, jak návštěva proběhne a jak na klienty náš technik zapůsobí, rozhoduje o tom, zda se nakonec rozhodnou využít našich služeb nebo ne. Bezplatnost a nezávaznost návštěvy je tedy také v našem zájmu.

Co je cílem návštěvy technika u Vás doma?

  • ujasnit si množství a objem stěhovaných věcí (podle toho technik odhadne, kolik bude potřeba našich stěhováků a jaký stěhovací vůz/vozy bude/ou pro Vaši zakázku nejvhodnější),
  • domluva o počtu a typu přepravních boxů (papírové, plastové, bezpečnostní, šatní na oblečení, atd.), které bude potřeba zapůjčit,
  • domluva o nadstandardních službách (balení osobních věcí, malování, montážní práce nového nábytku, úklid, skartování dokumentů, bezpečná ekologická likvidace nepotřebného nábytku, elektroniky a jiného předmětů, atd.)
  • navržení postupu prací, vyhotovení časového harmonogramu,
  • stanovení cenové nabídky.

Jak se na návštěvu připravit?

Připravte si (stačí jen v hlavě) přehled toho, co a kdy budete potřebovat přestěhovat. Zvažte, co si zabalíte sami a na co budete potřebovat zapůjčit obalové materiály a přepravky. Sdělte technikovi, vše, co považujete za důležité - zda jsou nějaké převážené předměty mimořádně cenné nebo zda vyžadují stěhování v režimu utajení, a rádi vyslyšíme i Vaše představy a podněty. Technikovi nastiňte také trasu stěhování se všemi možnými úskalími (problémy se zaparkováním, speciální režim správy domu či budovy, atd.) a ideální termín, jaký by Vám vyhovoval.

Konzultace je nezávazná

Jde o naši službu pro Vás - nemusíte ji využít, můžete si naše stěhovací služby rovnou objednat online nebo telefonicky. Pro větší zakázky ale doporučujeme konzultaci využít - pomůže Vám ujasnit si přípravu a průběh stěhování a v neposlední řadě ji vnímáme také jako naši možnost představit Vám naše služby.

Jsme velmi rádi, že se pomalu dostáváme do doby, kdy nerozhoduje jen nízká cena, ale také kvalita služeb - a právě ty naše Vám rádi bezplatně představíme na nezávazné konzultaci, kterou si můžete objednat ZDE.