Turbulentní rok 2021 se promítl i do naší práce. Na pozadí globální pandemie čelila naše firma novým výzvám a většímu náporu poptávek po stěhování. Přečtěte si, jak jsme se s tím vším poprali a co je u nás nového.

V roce 2021 jsme stěhovali téměř o pětinu víc

V loňském roce jsme realizovali o 18 % více zakázek než v roce 2020. Navýšila se poptávka především po naší službě stěhování bytů a domů. Kromě toho zákazníci projevili také větší zájem o skladování zásilek. Uskladnili jsme 2× více zakázek než v předchozím roce. Naši klienti si pak cenili především toho, že je sklad vyhřívaný, dobře zabezpečený a přímo v našem areálu, tudíž i pod naším neustálým dohledem.

Podívali jsme se do Hongkongu, spolupracovali s ministry i s vězni

V roce 2021 jsme stěhovali mnoho domácností, firem i institucí. V Praze jsme například odstěhovali dosluhující ministry a do kanceláří nastěhovali ministry současné včetně premiéra. Pod přísnou kontrolou a v maximálně bezpečném režimu jsme přestěhovali také archiv Ministerstva vnitra. Podívali jsme se ale i do zahraničí. Postarali jsme se například o stěhování kameramana České televize z Hongkongu do Prahy. Na všech kontinentech, které jsme v uplynulých měsících navštívili, jsme při tom dodržovali protiepidemická opatření.

Novou zkušeností pro nás bylo i stěhování pro Probační a mediační službu. Kromě našich stěhováků jsme totiž spolupracovali také s vězni odsouzenými za drobné přestupky. Vše přitom proběhlo velmi hladce. Věci se v pořádku dostaly na nové místo a my měli radost z dobře odvedené práce.

Inovovali jsme balení. Teď je vše rychlejší a věci lépe chráněné

Zdražování takřka napříč všemi odvětvími zasáhlo i nás. I přes cenový nárůst skoro všech nákladových položek se nám ale podařilo zmodernizovat a urychlit proces balení. Například nádobí teď ukládáme do speciálně vyrobených krabic s pěnovým žebrováním. Žádné balení do papíru, prokládání bublinkovou fólií – jen uložíme nádobí do připravených mezer a máme hotovo. Matrace stěhujeme v nových ochranných vacích, které jsou skvěle odolné proti vodě, zašpinění i protržení. Odpadlo nám tak zdlouhavé balení do průtažné fólie, které jsme navíc museli používat velké množství, abychom dosáhli podobné ochrany. Přestali jsme také používat plastové lepicí pásky a vše už lepíme jen papírovými.

V loňském roce jsme se také přestěhovali do moderního areálu, kde máme větší, perfektně vybavené skladové prostory a příjemné prostředí pro dispečink. Jsme rádi, že mají naši pracovníci lepší zázemí a že si stále držíme kvalitní tým s mnohaletými zkušenostmi.

Už teď se těšíme na to, co všechno nám přinese rok 2022. Třeba to bude i setkání s vámi. Pokud zvažujete naši pomoc, vyplňte nezávaznou poptávku stěhování. Dozvíte se, kolik by vše stálo i kdy se do stěhování můžeme pustit.