Desatero otázek, které nám pravidelně kladete po telefonu, e-mailu nebo na Facebooku. Ta poslední nás pokaždé trochu udiví. 

1. Kolik to bude stát?

Nejvíce se lidé přirozeně zajímají o cenu. Někdy totiž může být těžké odhadnout, kolik lidí je na stěhování potřeba, jak velké auto bude optimální nebo jak dlouho to celé potrvá. Těžké je to i pro nás. Přesto vám rádi řekneme přibližnou cenu stěhování už na základě několika informací – stěžejní je především co se bude stěhovat, odkud a kam. Před tím, než vám ale řekneme finální cenu, k vám raději zajedeme a vše obhlídneme přímo na místě.

Za naši návštěvu nezaplatíte nic. Bude vás stát jen přibližně 15 minut vašeho času. Po ní však budete znát nejen cenu celého stěhování, a to na korunu přesně, ale budete také vědět, kolik krabic potřebujete. Naše obhlídka terénu vás navíc k ničemu nezavazuje. Pokud vás nabídka nezaujme, s úsměvem se rozloučíme.

2. Kdy mě můžete odstěhovat?

Kromě ceny se lidé přirozeně zajímají také o volné termíny. Jestli máme volno, se dozvíte ihned poté, co nás kontaktujete telefonicky nebo e-mailem. Ideální je, když si termín stěhování zarezervujete alespoň týden dopředu. Obzvlášť pokud se chcete stěhovat třeba na konci měsíce nebo o víkendu. O takové termíny je totiž větší zájem. Zvládneme vás ale přestěhovat klidně i do druhého dne.

Víte, že…

 

…pokud se budete stěhovat s námi, půjčíme vám kartonové krabice zdarma? Budete je navíc mít už týden před dnem D, takže stihnete vše v klidu zabalit.

 

3. Jak je to s tím pojištěním?

Běžné stěhování je pojištěné už v základu na 20 milionů korun. Pojištění se přitom vztahuje jak na vaše věci, tak i na prostory, ve kterých se naši pracovníci pohybují. Pokud by tak při přesunu poškodili třeba výtah v domě, nebudete jeho opravu řešit ani platit vy. Oproti mnoha jiným stěhovacím firmám máme pojištěnou také přepravu. Vaše věci jsou díky tomu hlídané během celého procesu stěhování – při nakládání, během přepravy, při vykládce i v rámci montáže na novém místě..

4. Pomůžete mi rozmontovat skříně, stůl, postel?

Určitě. Co bude třeba, to rozebereme a na novém místě zase sestavíme. Vy tak můžete nábytek a další vybavení domácnosti rovnou začít používat.

5. Nestíhám zabalit všechno. Co teď?

Neřešte to. Co stihnete, stihnete. Co nestihnete, dobalíme klidně za vás.

6. Odvezete za mě věci na sběrný dvůr?

Rádi. Můžete s námi odvézt nepotřebné vybavení na sběrný dvůr. O naložení a vyložení věcí se postaráme, potřebujeme jen, abyste na místě ukázali svůj občanský průkaz. Nebo vše odvezeme na skládku sami. Odvoz na ni je zpoplatněný dle typu odpadu, ale jet tam s námi nemusíte.

7. Můžete mi některé věci dočasně uschovat u vás?

Ano. Náš vlastní sklad je vám plně k dispozici. Řekněte jen, co a na jak dlouho chcete uschovat, a my už se o vše postaráme. V našich skladech je sucho a teplo. Nacházejí se navíc přímo v našem areálu, takže jsou pod naší neustálou kontrolou. Do skladu si můžete kdykoli dojít. Jen nám to oznamte předem, abychom s tím počítali.

8. Nemáte tip na někoho, kdo by se postaral o úklid?

Máme a rádi doporučíme. Známe hned několik šikovných profesionálů, kteří se postarají kromě úklidu po stěhování například také o malování nebo renovaci bytu.

9. Je cena, kterou mi řeknete, opravdu finální? A můžu platit kartou?

Ano. Poté, co vás navštívíme a obhlídneme, co všechno budeme stěhovat, vám řekneme přesnou cenu. Ta bude zahrnovat komplet celé stěhování. Stěhovací vůz, čas našich pracovníků, pojištění i DPH. Přesnou částku tak budete znát předem. Lidé nám platí nejčastěji kartou na místě hned po stěhování. Můžete zaplatit ale také hotově, převodem nebo uhradit zálohovou fakturu.

10. Pomůžou mi vaši pracovníci odnést věci?

To je otázka, která nás pokaždé trochu zaskočí. Odpověď je pro nás totiž jasná: samozřejmě! Nejsme půjčovna ojetých dodávek, kde by vám maximálně předali klíčky. Když si objednáte nás, máte pomoc našich pracovníků rovnou v ceně. Podle objemu stěhovaných věcí se pouze předem domluvíme na tom, jestli na to stačí stěhováci dva nebo třeba šest. Sami na to ale rozhodně nebudete. Když se budete chtít zapojit, budeme rádi. Klidně ale můžete sledovat celou akci z dálky, nebo přijít rovnou do hotového.

Zajímá vás víc? Nakoukněte také do článku Vše, co jste chtěli vědět o stěhování. Nebo se nás rovnou zeptejte po telefonu či e-mailu.