Likvidace nábytku, malování i úklid. Víte, které služby mohou být součástí stěhování?

Že při stěhování s námi nemusíte shánět žádné krabice ani obalový materiál, už asi víte. Možná ale netušíte, že kromě zapůjčení krabic zdarma poskytujeme i další služby. Které to jsou?

Smontujeme nábytek a na zeď připevníme poličky i obrázky

Běžně provádíme v rámci stěhování demontáž nábytku. To znamená, že si s rozkládáním třeba skříně nebo stolu nemusíte dělat starosti. Přijedeme, vše rozmontujeme a na novém místě znovu složíme. Samozřejmostí je u nás i stěhování poliček, obrazů nebo zrcadel tzv. „ze zdi na zeď“. Rovnou je přivrtáme na místo, které určíte.

Když se stavba zpozdí, přijdou vhod skladové prostory

Podobný příběh jsme vyslechli mockrát. „Datum dokončení nového bydlení se posunulo, ale my už musíme opustit to staré. Kam teď s nábytkem a dalšími věcmi?“ Naštěstí máme řešení i pro tyto případy – zajistíme uskladnění věcí v našem vyhřívaném skladu. Ten se nachází přímo v našem areálu, takže ho máme dobře pod kontrolou. Prostory jsou napojené na pult centrální ochrany a přístup k nim máte, kdykoli potřebujete. Stačí jen, když svoji návštěvu nahlásíte našemu dispečinku. Když potřebujete, můžeme vám také věci ze skladu dovézt nebo v něm uskladnit další vybavení.

Nestíháte zabalit? Nebo odvézt věci na sběrný dvůr? Nevadí, rádi se toho zhostíme sami

Chcete mít jistotu, že se při přesunu neobouchá jídelní servis? Rádi vám pomůžeme i s balením. Víme, jak bezpečně zabalit a přestěhovat sklo, citlivou elektroniku i vzácné exponáty. Při přesunu uměleckých předmětů jsme doposud řešili přesně 0 škodních událostí.

Postaráme se navíc i o věci, které s vámi do nového bytu či domu nepojedou. Ekologicky zlikvidujeme třeba váš starý nábytek nebo spotřebiče. Vy tak nemusíte dohledávat otevírací hodiny sběrného dvora ani zjišťovat, které typy odpadu přijímá. Nám jenom řeknete, co máme odvézt pryč a my už se o vše postaráme. Máme navíc zkušenosti i s ekologickou likvidací nebezpečných látek a předmětů.

Vyřešíme za vás výmalbu i úklid po stěhování

Můžeme pro vás zajistit také další služby. Třeba vymalování bytu nebo jeho závěrečný úklid po vystěhování. Máme kontakty na zručné a spolehlivé uklízečky a řemeslníky. Například malíř pokojů, který s námi pravidelně spolupracuje, má za sebou už 30letou praxi. Vy tak nemusíte pátrat po někom, kdo odvádí práci kvalitně a zároveň má čas právě ve vašem termínu.

Chcete, abychom usnadnili i vaše stěhování? Za poptání nic nedáte. Rádi se podíváme do kalendáře, jestli máme volno, a rovnou vám řekneme, kolik by vás vše stálo.