Většina našich klientů se na celém stěhování nejvíc obává balení věcí do krabic. Přinášíme vám praktický manuál, co kam uložit, abyste své věci bezpečně převezli a na novém místě zase snadno vyložili.

Papírové (kartonové) krabice

Vhodné například na: oblečení, lehké doplňky z domácnosti (záclony, závěsy…), hračky, DVD, knihy, časopisy.

Rozměr: Nabízíme vám k zapůjčení 2 velikosti kartonových krabic:

  • 55 x 50 x 50 cm s nosností 20 kg
  • 60 x 38 x 38 cm s nosností 20 kg

Prázdné papírové krabice většinou dostanete v rozloženém stavu. Nejprve je složte a ohlídejte si, že do sebe správně zapadají. Spoje doporučujeme přelepit pro jistotu širokou lepicí páskou, kterou vám také dodáme. Krabice z kartonu plňte tak, abyste je unesli a zároveň nepřesáhli jejich nosnost.

Těžší předměty dávejte dospod. Naplněné krabice přelepte páskou i seshora. Nezapomeňte je označit viditelným štítkem s popiskem, abyste nezapomněli, co v nich máte, a při stěhování všichni věděli, kam dané krabice přijdou.

Náš tip! Na neskladné a mačkavé oblečení jako jsou obleky, košile, šaty nebo kostýmky, vám rádi zapůjčíme papírové šatní skříně s tyčí.

  Kartonová stěhovací krabiceKrabice na stěhování z papíruPolepka stěhovací krabice

Plastové přepravky

Vhodné například na: kuchyňské potřeby, křehké doplňky a ozdoby z domácnosti, drobnou elektroniku, šanony, pořadače nebo jiné kancelářské vybavení firem.

Rozměr: Zapůjčíme vám plastové stěhovací přepravky o rozměru 60 x 40 x 40 cm

Nosnost: 30 kg

Plastové přepravky samy drží tvar. Proto se hodí i na křehké předměty, jako jsou talíře, skleničky, porcelán apod. Ty doporučujeme nejprve obalit bublinkovou fólií, kterou vám rovněž dodáme. Plastové přepravky nemívají víko a při přepravě se skládají na sebe. Proto je plňte tak, aby obsah nepřečníval přes horní hranu přepravky. Nezapomeňte opět na polepky.

Plastová stěhovací krabice

Plastové uzavíratelné přepravky

Vhodné například na: cenné předměty, důležité dokumenty – volné i v pořadačích.

Rozměr: 55 x 35 x 30 cm

Nosnost: 20 kg

Uzavíratelné přepravky můžete plnit až okraj. Pokud vkládáte volné křehké předměty, obalte je předem bublinkovou fólií, nebo balicím papírem, který vám taktéž doručíme. Po naplnění zaklopte obě víka a přesvědčte se, že do sebe dobře zapadla. V uzavíratelných boxech je možné stěhovat i v tzv. safe, neboli bezpečném, režimu. V takovém případě opatřete po obou stranách uzavřenou krabici číselnými pečetěmi, které vám dodáme. Nezapomeňte plné krabice přehledně popsat na štítek a v případě bezpečného režimu zapsat čísla pečetí. 

Uzavíratelná plastová krabice na stěhováníUzavíratelný plastový boxStěhovací krabice pro bezpečné stěhování

A to nejlepší na konec: Při stěhování s námi vám stěhovací krabice zdarma zapůjčíme. Firmám i větším domácnostem také nabízíme službu balení na klíč.